SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi 80 automatik
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '15
Lloji :
Audi 80
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1988
ID e produktit :
98489
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi 80 automatik benzin, regjistrim nuk ka , 50 euro denim ka Jumirpresim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ylber
Gjilan
045632250
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »