SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes pikap seat sinca
Çmimi :
€1,850.00
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '15
Lloji :
Seat Inca
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
18,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1996
ID e produktit :
98491
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes pikap seat sinca . Viti 1996 dizel 1.9 shum i ruajtur i ardhur nga jasht regjistrimi i par r.k.s. per ma shum kontakto. 044/049 210 613

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lulzim
Besianë
049210613
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »