SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
pegueot cc 206
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '15
Lloji :
Peugeot 206
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
23,006
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
98493
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
na kontaktoni ne ket nr viber +4178733140

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shabi
Solothurn, Switzerland
+41787331704
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »