SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Automjet Veture
Çmimi :
€2,100.00
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor '15
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1992
Ekstra :
Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
98499
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 2
Viti i prodhimit 1992
1.6 dizel mini turbo
Karrikat te lekures
ne gjendje profekte .
askund korizion nuk ka
shum ekonomik shpenzimet e vogla .
shum i ruajtur dhe i mirmbajtur ..
044/404-874
049/404-824
...
Informata rreth publikuesit
Trim
Prishtinë
+37744404874
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »