SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Shtator '15
Lloji :
VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
300
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1986
ID e produktit :
98542
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 2 1.6

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Diellza
044-274-430
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »