SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 190D 2.5-12 muaj Rks
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Shtator '15
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1988
ID e produktit :
98555
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes ose e ndrroj mercedesin ne gjendje te shkelqyer 12 muaj regjistrim ndrrim i mundeshem me golf4,passat,bora,zafira shtoj pare info+38649707580

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faton
Bresanë
+38649707580
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »