SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
renaul clio 1.5 dizel 2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '15
Lloji :
Renault Clio
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
117,656
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2007
ID e produktit :
98557
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet renaul clio ne gjendje prefekte 044196206

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhevdet
Pristina
044196206
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »