SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E200/2008
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Shtator '15
Lloji :
Mercedes E 200
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
98559
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes E200/2008 i ardhur nga belgjika bej ndrrim.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ahmet
Prishtinë
049456767
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »