SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-Benz C220 CDI
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
2 Tetor '15
Lloji :
Mercedes 220
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
255,000
Motori (kubik) :
1994.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
98573
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes-Benz C220 CDI
Viti i prodhimit 2002
I rigjistruar
Informata rreth publikuesit
Arian
Prishtinë
044514333
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »