SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes golf 4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,170,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
98580
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 4 -2001 - 1.9 TDI me I tkuqe

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mentor
Barcelona, Spain
Psh 049 446 333
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »