SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Land Rover Defender 2.5
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Shtator '15
Lloji :
Land Rover Defender
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1998
ID e produktit :
98588
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Land Rover Defender ne gjendje te rregullt tu e vozit osht ardh nga zvicrra para nje jave eshte turbo kompresor shum i rujtun 2.5Viber: +37745477852

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Urim
Istog
045477852
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »