SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercdes vito
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Shtator '15
Lloji :
Mercedes 220
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190
Motori (kubik) :
220.00
Viti :
2005
ID e produktit :
98627
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercdes vito 109 cdi ,pa dogan i po sa ardhore nga gjermonija

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Tani
Pejë
049308006
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »