SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF 7 Highline 2.0 TDI CR me 0KM te Baki Automobile
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '13
ID e produktit :
9866
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW GOLF 7 Highline 2.0 TDI CR me 0KMShitet vetura me 0 km te Baki Automobile Modeli: Golf 7 Highline 2.0 TDI CR Vellimi: 2.0 ccm Fuqia: 150KF/PS Ndrruesi: 6 shpejtesi Shpenzimet minimale: 3.6 litra Paisjet: 5 Dyer; Radio me Touchscreen / CD charger / Aux / Handfree telefon / SD-Card ; Climatronic ; Timon Multifunkcional ; Tempomat ; Fellne alumini17 inç ; Ulese Sportive dhe shume paisje tjeraKushtet e Garancionit 2 vite pa kufizim ne kilometra ose 5 vite me kufizim ne kilometraMund te blihet edhe Kredi apo Leasing
Informata rreth publikuesit
Baki Automobile
Prishtinë
038 580 494
Magj. Prishtine - Ferizaj km7 [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »