SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF 7 TRENDLINE 1.6 TDI CR me 0,0km
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '13
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
10
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2013
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
9868
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura me 0 km te Baki Automobile
Modeli: Golf 7 Trendline 1.6 TDI CR Vellimi: 1.6 ccm
Fuqia: 105KF/PS
Ndrruesi: 5 shpejtesi
Shpenzimet minimale: 3.3 litra
Paisjet: 5 Dyer; Radio me Touchscreen / Aux / SD-Card ; Climatronic ; dhe shume paisje tjera

Kushtet e Garancionit
2 vite pa kufizim ne kilometra ose 5 vite me kufizim ne kilometra

Mund te blihet edhe Kredi apo Leasing
Informata rreth publikuesit
Baki Automobile
Prishtinë
038 580 494
Magj. Prishtine - Ferizaj km7 [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »