SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES B180 CDI 7G TRONIK
Çmimi :
€15,900.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:01
Lloji :
Mercedes B 180
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
155
Motori (kubik) :
1800.00
Viti :
2012
ID e produktit :
98708
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
155000KM,80KW(109PS),DIZEL,NDRRUSI;AUTOMATIK

VITI;2012,NGJYRE E ZEZE METALIKE

OPSIONET

ABS,ESP,ALARM,KLIMAAUTOMATIK,NAVIGATION,KAMERA MRAPA ,INTERIERI LEKURE,ULSET ME NXEMJE, KOMANDA NE TIMON FELNE ALUMINI
QMIMI ;15900 EURO I DOGANUAR
Informata rreth publikuesit
Auto Lami
Lipjan
044 555 777
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »