SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 4 TDI (i tkuqe) 4 motion
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '15
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
255
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
98713
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vetura eshte shum e rujtne eshte klimatronik abs airbag esp bord kompjuter 4 gjamat me rrym karrikat lekur me nxemje 1 vjet regjistrim 044577403 kontakt edhe ne viber

BOJ NDRRIM ME GOLF VI OSE VII
Informata rreth publikuesit
gentthc
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »