SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet opel astra-2003
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
30 Shtator '15
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2003
ID e produktit :
98727
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel astra 1.7dti viti i prodhinit 2003 ngjyra gri 150000km origjinale e ardhur nga gjermania cmimi 2800€

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bledi
Berlin, Germany
0682190407
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »