SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet benz E- class
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Tetor '15
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
3200.00
Viti :
2001
ID e produktit :
98749
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet benz E- class viti 2001 full options. 320 naft cdi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Aldo
Tepelenë, Albania
0)93320772
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »