SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
bmw 330
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Tetor '15
Lloji :
BMW 3,0 D
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
2,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2004
ID e produktit :
98752
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet bmw 330 full extra osht shum e ruajtur ne gjendje te rregullt ka regjistrim deri ne qeshor

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
toni
Skënderaj
049347895
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »