SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
bmw 320-2002(mat)
Çmimi :
€4,600.00
Kategoria :
Postuar :
1 Tetor '15
Lloji :
BMW 320D
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
223,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
98753
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
bmw 320d 2.0 -2002

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agon
Shakovica
044-415132
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »