SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercdes 300
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Janar '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,000
Motori (kubik) :
99999999.99
Viti :
1993
ID e produktit :
98754
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shte mercdes disell esht shum gjej regull

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blerim
Zürich, Switzerland
+41 788725191
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »