SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vetura Mercedes benz R320
Çmimi :
€12,900.00
Kategoria :
Postuar :
1 Tetor '15
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2008
ID e produktit :
98756
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Mercedes Benz R320 2008 full option senzora para mbrapa 7 ulse 1 vjet rexhistrim goma dimri te reja 190.000 kilometra te garantuara.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Izmir
049 38 22 22
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »