SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Touran 1.9 2004
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
2 Gusht '17
Lloji :
Volkswagen Touran
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
98762
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Touran 1.9 td-i tkuqe osht i rujtin si jasht edhe mbrenda big xenona,ndriqimi brenda leda,muzik ekstra,gomat e dimrit me bandash te thjesht,regjistrim deri 2018,i ka 2 qelca fabrikat,seviset e kryme me koh,etj
Informata rreth publikuesit
Armend
Prizren
049503083
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »