SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Benz E Class 2.5
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
2 Tetor '15
Lloji :
Mercedes-Benz
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
320,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
98776
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Benz E Class 2.5 Nafte viti 98-99
Gjendje shume te mire punePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gabriel
Prishtinë
0692879112
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »