SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel vectra
Çmimi :
€4,350.00
Kategoria :
Postuar :
12 Dhjetor '15
Lloji :
Opel Vectra
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
98818
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OPEL VECTRA 1.9 CDTI (TI) TE KUQE
150 PS VITI 2005

VETURA POSEDON :
KLIMATRONIK 4 ZONALE PARA DHE MRAPA
BORD COMPUTER
ABS
KOMANDA NE TIMON
ALARM
AIRBAG
ESP

VIBER : +37744576257
Informata rreth publikuesit
liron
Prishtinë
044576257
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »