SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
astra h 2007
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Tetor '15
Lloji :
Opel
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
25,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
ID e produktit :
98834
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
astra h 2007 1.9 cdti

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Landi
Xërxë
044597445
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »