SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Veturen Mercedes 220 cdi
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor '15
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2003
ID e produktit :
98842
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vetura esht ne gjendje shum te rregullt me fol teprohet mundeni me ardh me shiku te interesuarit per cmim bisedojm

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kastriot
045719502
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »