SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Passat 2.0
Çmimi :
€4,900.00
Kategoria :
Postuar :
1 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
255,456
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
98844
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 2.0 TDI (di te kuqe) 2003. Vetura eshte ne gjendje te rregullt dhe nuk ka nevoj te investohet, vetura eshte jashtzakonisht e ruajtur dhe punon bukur mire. Vetura nuk eshte hipotek dhe perkthimi behet menjeher tek pronari. Vetura ndrrojet me Audi A3, A4 si dhe Golf 5.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albrim
Prishtinë
044/381-055
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »