SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kombi T4 2000
Çmimi :
€4,400.00
Kategoria :
Postuar :
1 Tetor '15
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
2000
Ekstra :
Radio
ID e produktit :
98851
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kombi T4 2.4 ne gjendje perfekte, shitet urgjent!

Viti I prodhimit 2000
Regjistrim deri me 20\04\2016
7 ulse
190000 km
5 gomat e reja, servisin e perfunduar para nje jave!
Informata rreth publikuesit
Sokol
Prishtinë
049 181 352
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »