SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Modus , 1.5 Dizel , Klimatronik , 1 vit RKS - 05
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Tetor '15
Lloji :
Renault Modus
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
175,000
Motori (kubik) :
1500.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
98867
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault Modus , 1.5 Dizel , Klimatronic , RKS deri me 07.2016 , Serviset e kryera , Viti i prodhimit : 2005 , ne gjendje te rregullt
Informata rreth publikuesit
blerton
Ferizaj
044 467 842
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »