SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Mondeo diezel
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
2 Tetor '15
Lloji :
Ford Mondeo
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,200
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
98887
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtitet Ford Mondeo 2003 prejardhjen prej zvicrres regjistrim deri ne muajin 5.2016 ne gjendje shume te mire teknike me klime, karrikat me nxemje etj. Çmimi 3300 i diskutushem
Informata rreth publikuesit
Shqiprim
044 680 012
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »