SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Sprinter
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
2 Tetor '15
Lloji :
Mercedes Sprinter
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
350,000
Motori (kubik) :
2300.00
Viti :
1998
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Hidraulik, Airbags
ID e produktit :
98903
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mercedes sprinter 2.3 diesel shum ne gjendje te mir ka airbag abs asd regjistrim ka nje vit deri me 20.08.2016 qmimi 3200 euro per kontakt 044 266 014
Informata rreth publikuesit
Spahiu
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »