SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
2 Tetor '15
Lloji :
VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,800
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1991
ID e produktit :
98909
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 2 1.6 turbo dizel inter koller i hidraulik abe.es tegjistrim deri ne korrik te viitt 2016 ngjyr e zez gjama me rrym edhe pasqyret shum i rujtum

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Riki
0037744415152
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »