SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 530
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Tetor '15
Lloji :
BMW
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2004
ID e produktit :
98920
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet bmw 530

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hasim
049529785
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »