SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES AVANTGARDE E 220 CDI 125KW
Çmimi :
€11,500.00
Kategoria :
Postuar :
2 Tetor '15
Lloji :
Mercedes E 220
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
171,645
Motori (kubik) :
2149.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
98944
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MERCEDES AVANTGARDE E 220 CDI 125KW
VETEM I DOGANUAR
I PA VOZITUR NE KOSOVE
IMPORTUAR NGA GJERMANI
VETURA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE BUKER
VETURA GJENDET NE AUTO SALLONI ENDRITI
VITI I PRODHIMIT 2006
Informata rreth publikuesit
Arian
Prishtinë
044514333
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »