SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 viti 2004 dizel 1.9 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
188,000
Motori (kubik) :
1896.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
98956
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes Golf 5 viti i prodhimit 2004 dizel 1.9 TDI . posedon : klim , tempomat , bordkompjuter , radio te madhe , gjama elektronik , pasqyre elektronik , goma te reja , fellne te aluminit , senzor parkimi , 2 qelsa , ne gjendje teknike shum shum te mir , i ardhura nga blegjika , i doganuar , per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044213279
Informata rreth publikuesit
Auto salloni MORINA
Vushtrri
044213279
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »