SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes C 220 viti 2007 dizel 2.2 CDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Tetor '15
Lloji :
Mercedes C 220
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2200.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
98958
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes C 220 viti i prodhimit 2007 automatik tiptronik I regjistruar ne rks ne gjendje shum shum te mir teknike posedon : klim tronik ,tempomat , bordcompiuter ,gjama elektronik pasqyre elektronike airbag ,dritare elektronike,mbyllje qendrore , alarm , goma te reja , fellne te aluminit per me shum mund ta shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ke ket nr TEL:044213279
Informata rreth publikuesit
Auto salloni MORINA
Vushtrri
044213279
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »