SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 520 DIZEL VITI 2012 AUTOMATIK
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Tetor '15
Lloji :
BMW 520
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
155,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2012
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
98961
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes BMW 520 dizel viti i prodhimit 2012 automatik tiptronik posedon : novigacion , tempomat , bordkompjuter , interjerin e lekures , karriga elektronike , karrigat me nxemje , senzor parkimi para dhe mrapa , kamer parkimi , fellne te aliminit , goma te reja , drita xenon , bixenon , ne gjendje teknike shum shum te mir , i regjistruar ne rks nje vit regjistrim , per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044213279
Informata rreth publikuesit
Auto salloni MORINA
Vushtrri
044213279
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »