SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Bravo , 1.9 JTD , Dizel , Klime , RKS 06.16 - 07
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Tetor '15
Lloji :
Fiat Bravo
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
211,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
98974
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fiat Bravo, 1.9 JTD, Dizel, MujtiJet, Klime, i regjistruar RKS deri me 06.2016, viti prodhimit 2007, ne gjendje shume te mir.
Informata rreth publikuesit
blerton
Ferizaj
044 467 842
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »