SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 6 2.0 TDI 2009
Çmimi :
€10,900.00
Kategoria :
Postuar :
2 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
177,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
98991
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 6 2.0 tdi
viti 2009
Navigator
Senzor para dhe mbrapa
Tempomat

me liber servisave
i regjistruar ne rks

Ndrrim nuk bejme.

KONTAKT: 044 604 387
Informata rreth publikuesit
Eko
Ferizaj
044 604 387
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »