SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet M-benz c250 urgjent!!!
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
3 Tetor '15
Lloji :
Mercedes C 250
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
115,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
98993
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura është në gjendje të rregllt. Urgjent!!!

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arben
Prishtinë
0037744168201
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »