SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet renault clio 1,5dizel 03
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
3 Tetor '15
Lloji :
Renault Clio
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
136,200
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2003
ID e produktit :
99007
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet renault clio 1.5dci i vitit 2003, me 136,200km te certefikuara, makina posedon, 4airbag xhama dhe pasqyra elektrike, abs, clima, sensor shiu, timon elektrik, impian muzike 440w, shitet 2700€ i diskutushem ose kembehet me makin kamio automatike, clio teper ekonomike 3.8l/100

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nu
Laç
00355685801197
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »