SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vw
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
3 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Touareg
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,540
Motori (kubik) :
5.00
Viti :
2003
ID e produktit :
99011
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vw touareg v10 5.0 tdi viti 2003 me xhama te pasem te eret etj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ernest E
Lazarati, Gjirokastër, Albania
0695464563
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »