SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi tt Sportec
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Tetor '15
Lloji :
Audi TT
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
194
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2002
ID e produktit :
99023
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi tt Sportec dy ulse, 1.8 5V Turbo + Qip. Full servis, goma te reja , klim, ABS, xhama elektronik, fellne 18c. Ndrrim me makin familjare.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Regjep
+37745671981
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »