SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet mercedes c 220 cdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Tetor '15
Lloji :
Mercedes C 220
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2200.00
Viti :
2004
ID e produktit :
99029
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedesi c 220 cdi coupe ka 200.000 km esht manual 6 shpejtsi panoram viti 2004 ne gjendje te mire km te garantuara.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shpejtim
Gjakova
044759770
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »