SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault scenic 02
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
3 Tetor '15
Lloji :
Renault Scenic
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
3,300
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
99046
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje shume stabile, vaji plus te gjitha filterat e ndrruar, gomat e dimrit, karrikat gjysem lekur, batari te re me dy vite garancion, gjendje shume komode!
Informata rreth publikuesit
Ardian
Prizren
049866525
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »