SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet VW Jetta dizel
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
3 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Jetta
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
201,979
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1987
ID e produktit :
99083
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet VW jetta dizel viti I prodhimit 1987 esht shum I rujtur Brenda ashtu edhe jasht motori. E ka ne gjendje te rregullt ka rexistrim deri 15.09.2016 baterin e ka te re me drita xenon..... Ne trap esht tip top... Gumat I ka te dimrit Te interesuarit te kontaktoj ne Nr.. 044 290 437 ata qe deshirojn ta shohin veturen ne gjindemi ne gjilan

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arlind
Gjilan
044 290 437
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »