SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Tetor '15
Lloji :
BMW
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
22,200
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2001
ID e produktit :
99096
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura bmw 530d ne gjendje te mir 049262525Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Granit
Linz, Austria
049262525
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »