SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TOURAN 2.0 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Tourer
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,300
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
99103
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW TOURAN 2.0 TDI me I-te kuqe, ne gjendje shum te mir.
Informata rreth publikuesit
auto route
Ferizaj
049 507 500
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »