SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet Audi A4 2002 1.9TDI 155ps
Çmimi :
€6,700.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '15
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
235,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
99109
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes audi a4 1.9 tdi me 155ps pa chip ne steuergerät
Vetura esht komplett ABT dhe ne S4 e ndreqne

Me targa gjermane


Per info Lajmrohuni whatsapp & Viber
+491743735393Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
shumzon
Skënderaj
00491743735393
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »